HASTA YORUMLARI

HASTA YORUMLARI (59)

KIVANÇ TUNÇ
 • 05-03-2019

KIVANÇ TUNÇ

Eşimle uzun süredir çözemediğimiz problemler vardı. Problemin nedeni aile büyüklerinin etkisi ilişkimizi etkiliyordu. İlgili uzmanlar, önce bizlerle daha sonra aynı görüşmeye dahil olarak ekstra ücret almadan aile büyükleri ile görüşerek müthiş çözüm ürettiler. Aile yaşantımızda aile büyükleri ile beraber yeni bir sayfa açtık. Kaybettiğimiz zamana üzülüyoruz. Desteklerinden dolayı sinerjim psikoloji uzmanlarına özellikle Soner beye teşekkür ediyoruz.

BURAK KARATAŞLI
 • 20-02-2019

BURAK KARATAŞLI

Altını ıslatan, 8 yaşında evladımız vardı üroloji, psikiyatri, pedagog gibi birçok uzmana gittik. 7 yaşına kadar problemi yoktu, trafik kazası sonrası uykuda değil, uyanıkken normal zamanda zamansız alt ıslatmaları ve bazen kısıtlı konuşma problemi vardı. İki seanslık terapi desteği ve bir seans psikiyatri uzman doktor yönlendirmesi ile problemi çoooook şükür çözdük. Psikolog Ayşe hanıma ve sinerjime çok teşekkür ediyorum. Doğru uzaman ulaşmak, bulmak bulmak bu kadar zor, çözümün bu kadar kolay olduğunu gösterdiğiniz için teşekkür ediyorum.

EBRAR VAROGLU
 • 13-02-2019

EBRAR VAROGLU

Erkek arkadaşımdan ayrılmıştım, olumsuz düşüncelerim vardı. Ailemin yönlendirmesiyle gittim. Psikolog bey bizimle gerçekten çok iyi bir şekilde ilgilendi eğer gitmeseydim ve ailem yönlendirmesiydi belkide erkek arkadaşımla uzun bir ilişkim bitebilirdi 10 numara 5 yıldız bir insan gerçekten saygıdeğer biri şimdi erkek arkadaşımla nişanlandım ve hayırlısıyla mutlu bir yuva kurmanın adımlarını beraber atıyoruz inşallah. Aile büyüklerimin tavsiye ve yönlendirmesiyle bir iki seans daha gideceğim. Sinerjim uzmanlarına çok teşekkür ederim

AYDIN DENİZ
 • 13-02-2019

AYDIN DENİZ

Kardeşimde adını koyamadığımız düzensiz öfke, saldırgan hareketler, okulda derslerin başarısızlığı Uşak ve Afyon da psikolog ve psikiyatri gittik. Ne yapacağımızı bilemiyorduk. Akrabamız İzmir ve Manisa da şubeleri olan farklı uzmanlıklarda kendini geliştirmiş psikologlardan bahsetti, yakın olduğu için Manisa sinerjime gittik. Detaylı bir çalışma yaptılar. Testler uyguladılar, başka bir uzman doktora yönlendirdiler. Problem nedeni olarak beklemediğimiz travmalar çıktı. Yönlendirdikleri doktor hassasiyetle ilgilendi çok memnun kaldık. Üç ayda bir iki defa da gelmemizi söylediler. Maddi anlam dada yardımcı oldular. Önce insan, salık dediler. Tavsiye edene'de uzmanlardan Allah razı olsun. Herkese gönül rahatlığı ile gidin, derdinizi anlatın , yardımcı olacakları bir durum varsa ellerinden geleni yapıyorlar. Yoksa şuna giderseniz faydalı olur diyorlar. Tekrar teşekkür ederim.

CANAN TUFAN
 • 08-02-2019

CANAN TUFAN

Dönüşü olmayan mahkeme aşamasına gelmiştik. Daha önce bir psikologa gittik. Sonuç alamadık. Tavsiye üzerine daha önce sinerjim psikolojik hizmetlere giden biri tavsiye etti. Sinerjim'den aile danışmanlığı desteği aldık. Bir evladımız vardı, sinerjim sayesinde yeni bir sayfa açtık. Mutlu ve huzurluyuz. Teşekkürümü ve saygılarımı sunarım. Sinerjim'i herkese ısrarla aile danışmanlığında tavsiye ederim. Tekraren teşekkür ederim.

AYŞE GÜLÇİN
 • 06-02-2019

AYŞE GÜLÇİN

İzmir şubede randevu talep ettiğimizde, 7-8 kişi gelebileceğimizi belirtmiştim. Geniş mekanı olması nedeni ile Manisa Şubesine davet ettiler. Aile boyu destek almaya gittik. Görüşmeye anne babalarda geldi. Kalabalık olmamıza rağmen özelimize, etik kurallara hassasiyet göstererek, keyifli bir görüşme gerçekleştirdik. Tavsiye ve önerilerinden dolayı teşekkür ederim.

ARİF GÜNEİ
 • 06-02-2019

ARİF GÜNEİ

Yorumlar üzerine sinerjime gittim fazlası ile ilgileniyorlar. Bireysel problemim vardı. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.

AKIN HIZLI
 • 04-02-2019

AKIN HIZLI

Yirmi yıl (20) evlilikten, üç çocuğumuz vardı. Şiddetli geçimsizlik şikayeti ile iki yıl kadar önce anlaşmalı olarak ayrıldık. Ancak eşimle karşılıklı olarak sıkıntı yaşıyorduk. Tekrar uzman danışmanlığında çocuklarımız tekrar bir daha tatsız olay yaşamamak için tavsiye üzerine sinerjim psikolojik hizmetlerde aile danışmanlığı aldık. Önce eşleri sonra aynı görüşme kapsamında çocuklarla beş saat süren bir görüşmeden sonra hatalarımızı uygun çözüm yolları eşliğinde tek seans ücreti ile avukat eşliğinde evlilik sözleşmesi ile tekrar evlendik. İki aydır mutlu, sorumluluklarını bilen aile,eş,çocuk bütünlüğüyle kaybettiğimiz zamana üzülüyoruz. Hata yapacak gibi olursak Soner beyi ararım diyerek espirileşiyoruz. Çok mutluyuz. Çocuklar için eğitim ve kariyer danışmanlığı için çocuklarımız için tekrar randevu alacağız. Desteklerinden dolayı sinerjim uzmanlarından soner veye ve ekibine teşekkür ederiz. Herkes problem oluşmadan hata yapmadan sinerjime gitsin.

AYLİN GEZGİN
 • 16-01-2019

AYLİN GEZGİN

Aile danışmanlığı için bir çok uzmana giitik. Ama sürekli uzayan seanslar ve çözüm alamıyorduk. En Fazla konuşuyor geliyorduk. Eşi ve ailesi ile problemi olan bir arkadaşım sinerjimde soner beyi ısrarla tavsiye etti. Randevu alarak gittik. Güleryüz ve samimiyetle karşılandık. Önce eşimle ve beni, beraber görüşmeye aldı, sonra ayrı ayrı özel görüşmelere girdik, sonra tekrar bizi görüşmeye anda aldı. Ev ödevi verdi. Hatalarımızdan , yapmamaz gerekenlerden bahsetti, bir buçuk ay sonraya randevu verdi. 7/24 arayabilceğimizi belirtti. Görüşme tek seans ücreti ile 4 saat sürdü. İşin ilginç tarafı enerji dolu, bilgilendirici, en ilginç tarafları aile danışmanlığına İKİ UZMANLA BERABER girdiler. Fazlası ile memnun kaldım. Kendi rızamla içimden geldiği gibi yazdım. Soner beye diğer uzman Türk Kahvesi ikramlarını, yapıcı konuşmalarını unutamayacağım. Tekraren herkes bilsin. Sinerjim Ailesinin Başarılarının devamını diliyorum. Boş, gereksiz kurumlarla uğraşmayın. Sinerjime gidin vakit kaybetmeyin. Soner beyin son sözü biz şu oldu, yapıcı tavsiye ile hayatı yakalayın, sağlığınızın kıymetini bilin oldu. Manisa ilinde de şubeleri varmış. tekrar teşekkür ederim. (sahip)

GÜRKAN GÜRBÜZ
 • 09-01-2019

GÜRKAN GÜRBÜZ

Üniversite sınavı ve tercihlerim konusunda sıkıntı ve stres yaşıyordum arkadaşımın tavsiyesi üzerine randevu alarak gittim. 2 saatlik bir görüşme oldu fazlasıyla bilgilendirildim kafamda sınav kaygım yok denecek kadar az kaldı üniversite konusundaki tercihimi netleştirdim elimden geldiğince en yüksek puanı alıp en iyi tercihimi yapmayı netleştirdim sinerjim uzmanlarına TÜRK kahvesi ikramlarına ve motive edici konuşmalarına tekrar teşekkür ediyorum.

ALPEREN ÇULHA
 • 09-01-2019

ALPEREN ÇULHA

Öfke kontrolü ve dikkat dağınıklığı konusunda babam zorla götürmüştü Soner beyle tanıştıktan sonra kendi isteğimle gittim ve şuanda bütün problemlerime iki seansta çözüm bulduk.Kafama takılan bir şey olduğu zaman arıyorum.Gitmeye gerek kalmadan her zaman bana yardımcı oluyor.HERKESE TAVSİYE EDİYORUM. KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

GÖZDE ŞAHİN
 • 07-01-2019

GÖZDE ŞAHİN

BURDA İNSANLAR YASAMLARINA YÖN VEREBILIYOR VE HAYATA BAGLANMALARI UMUTLARI YASAM ENERJILERI YUKSELIYOR TESEKKURLER SNERJI EKIBI SIZINLE MUTLUYUZ BIZ IYIKI VARSINIZ SIZ...

TUĞRA
 • 31-12-2018

TUĞRA

İzmir'de yaşıyoruz, hiç kimse ile konuşmayan, oğlum vardı (olumsuz bir rüya gördüğü için ), konuşması ve korkuları için bir şey yapamıyorduk. Bir çok uzmana gittik. 10 dakikadan fazla kimse uğraşmadı. Üç tanede özel doktora gittik. Biraz zaman geçsin konuşur dediler. Çocukluk arkadaşım, bir çok uzmanın bulunduğu Soner beyi ve Ayşe hanımı tavsiye ettiler. İzmir'deki şubelerine gittim. Samimiyetle, üç saat kadar ilgilendiler. İkramda bulundular. Misafir ayrımı yapmıyorlar. Dikkat etmemiz gereken hususları belirttiler. Anne-babanında, hatamızı uygun şekilde konuştuk. Bu yapılan çalışmayı herkesin bilmesini istedim. Bende Soner beye ve Ayşe hanıma teşekkür ederim. Evladımız azar azar konuşmaya başladı.

SÜLEYMAN ÇALIŞKAN
 • 29-12-2018

SÜLEYMAN ÇALIŞKAN

Ailem ile beraber gittim ve okul gelişimim hakkında çok yardımcı oldular psikolojik danışma hakkında çok profesyoneller takip etmeniz ve destek olmanızı tavsiye ederim.

SÜLEYMAN ÇALIŞKAN
 • 29-12-2018

SÜLEYMAN ÇALIŞKAN

Ailem ile beraber gittim ve okul gelişimim hakkında çok yardımcı oldular psikolojik danışma hakkında çok profesyoneller takip etmeniz ve destek olmanızı tavsiye ederim.

EBRU ÇEVİK
 • 29-12-2018

EBRU ÇEVİK

Belikesirde bir çok psikolejik danışmanlık merkezine gittim ailem eşim ve çocuklarım ile ilgili doğru düzgün yol göstericek bir yer bulamadım. Psikolejik destek alan arkadaşlarımdan İzmir sinerji psikoloji ' yı tavsiye ettiler ben gittim çok memnun kaldım diğer arkadaşlarıma da tavsiye ediyorum bana burayı tavsiye eden arkadaslarima da çok teşekkür ediyorum kurum kurum gezmenize gerek tercihin tek adresi İZMİR SİNERJİ PSİKOLEJİ MERKEZİ...

EBRU ÇEVİK
 • 29-12-2018

EBRU ÇEVİK

Balikesirde bir çok psikolojik danışmanlık merkezine gittim ailem eşim ve çocuklarım ile ilgili doğru düzgün yol gösterecek bir yer bulamadım. Psikolojik destek alan arkadaşlarımdan İzmir sinerji psikoloji 'yi tavsiye ettiler ben gittim çok memnun kaldım diğer arkadaşlarıma da tavsiye ediyorum bana burayı tavsiye eden arkadaşlarıma da çok teşekkür ediyorum kurum kurum gezmenize gerek tercihin tek adresi İZMİR SİNERJİ PSİKOLOJİ MERKEZİ...

ÖZAY ELVERİŞLİ
 • 29-12-2018

ÖZAY ELVERİŞLİ

Merkeze gittim çok güzel ilgilendiler çok beğendim herkese öneririm.

AYDIN ÇETİN
 • 29-12-2018

AYDIN ÇETİN

Sayın Sinerjim Psikoloji, 3 gün önce almış olduğum randevuda resmen çocukluk hayatıma döndüm. Birçok problemim bulunuyordu, hepsini sizin sayenizde çözdüm diyebiliriz. Mükemmel bir hizmet verildi. Öneriyoruz.

DAVUT KOÇLARDAN
 • 29-12-2018

DAVUT KOÇLARDAN

Eğitim danışmanlığı hakkında bana çok yardım ettiler psikolojik destek hususunda çok iyiler Manisa da şubeleri var tavsiye ederim

TOLGA YILMAZ
 • 29-12-2018

TOLGA YILMAZ

Merkeze gittim çok güzel ilgilendiler çok beğendim herkese öneririm.

POLAT AÇIKGÖZ
 • 29-12-2018

POLAT AÇIKGÖZ

Hizmetin en sağlam verildiği ve psikolojik sorunların uygun, rahatlatıcı bir dille çözüldüğü bir yer. Kesinlikle öneriyorum.

DAVUT KOÇLARDAN
 • 29-12-2018

DAVUT KOÇLARDAN

Eğitim danışmanlığı hakkında bana çok yardım ettiler psikolojik destek hususunda çok iyiler Manisa da şubeleri var tavsiye ederim

GÖKTÜRK KARAGÖZ
 • 26-12-2018

GÖKTÜRK KARAGÖZ

Fen Lisesinde, çocuğu okuyan çocuklarının, en güzel eğitimi alması için belirsizliklerimiz vardı. Gittiği Fen Lisesinde ders çalışması, bize yeterli gelmiyordu. Eşimle de ailesel problemlerimiz sıkça oluyordu. En yakın hastanede psikoloji, psikiyatri bölümlerine gittim. Yeterince dinleyip sonra özelde iki farklı psikologdan destek aldık. Ancak görüşme süresi, 5-10 seans geleceğimi söyledi. Ekonomik olarakta fazla devam edemeyeceğimi anladım. Komşumun tavsiyesi üzerine her açıdan ellerinden gldiğince yardımcı olan sinerjim uzmanlarından bahsetti. Randevu alıp gittik tek seansta üç dört saat süren bir çalışma oldu, ev ödevi verdiler. Üç ay sonra müsayit olursak tekrar gelebileceğimizi, ekonomik olarak ta üzmediler. Kendilerine çooooook teşekkür ediyorum.

CÜNEYT KABAK
 • 20-12-2018

CÜNEYT KABAK

Teknoloji, İnternet kullanımı ve aile danışmanlığı için Afyondan uzman arıyorduk. Daha önce gittiğim uzmanlardan yeterli desteği göremedik. İzmir'e gitmeye uzman aramaya karar verdik. Tavsiye üzerine İzmir'de de şubeleri olan Sinerjim Psikoloji bir kaç arkadaş tavsiye etti. Manisa daha yakın olur diye Manisa şubeye geldik, güler yüzle karşılandık, çocuklarla beraber üç saate yakın bir görüşme oldu. Ciddi bir ücret beklerken normal şartlarda tek seans ücreti aldılar. Altı ay sonraya tekrar gelmememizi rica ettiler. Travmatik bir durum olmadıktan sonra gelmemize gerek olmadığını, fazlası ile memnun olduk. Israrla tavsiye ediyorum.

CAFER KARAKUŞ
 • 14-12-2018

CAFER KARAKUŞ

Tavsiye üzerine uzun süredir alt ıslatma şikayeti ile sinerjim Manisa şubesine gittik. Çocuk psikoloji uzmanları tek seanslık bir çalışma yaptılar. Tavsiye ve ev ödevlerinde bulundular. Tavsiye ve ev ödevlerini yerine getirdik. Çok önemli mesafe aldık. Yeteri düzeyde bilgilendirdikleri için bende insanların faydalanmasını istiyorum. Tavsiye ediyorum. 7/24 ayrıca aradığınızda sorularınıza tekrar seansa gerek kalmadan yardımcı oluyorlar.

SERDA ALANA
 • 06-12-2018

SERDA ALANA

İzmir şubesine, uyku ve ağlama problemi ile gittik. Bir çok psikiyatri uzman doktoruna ve psikologa gittim. Ancak, bir türlü sonuç alamadım. Tavsiye üzerine, sinerjim psikolojik hizmetlerden randevu aldım. Görüşmeye gittiğimde, uzun soluklu bir görüşme oldu. Yetkili uzman Psikiyatri uzman doktoru tavsiye etti. Gittiğim uzman doktor ilaçlarımı düzenledi. Uyku ve ağlamam üç haftada kalmadı. Yaşama bakış açım değişti. Sinerjim den 15 gün içerisinde tekrar görüşme talep ettiğimde herhangi bir ücret almadan bir saat kadar görüştük. Uzman arkadaş, ilaçları, gittiğim doktor tavsiyesine uygun olarak kullanmamı, gerektiğinde ilgili doktor gözetiminde ilacı kesmemi ısrarla vurguladı. Psikolojik desteklerinden dolayı, yönlendirdiği uzman doktora ve sinerjim psikologuna teşekkür ediyorum. Güvenle gidebilirsiniz.

ASEL KARAMAN
 • 30-11-2018

ASEL KARAMAN

Ailecek, tavsiye üzerine Sinerjim Manisa şubesine gittik. Hoş bir ortamda karşıladılar. İlk defa böyle bir destek alamaya geldiğimizi hem aile danışmanlığı, hem lys sınavına hazırlanan oğlumuzu yönlendirme hususunda neyi, nerede, nasıl yapacağımızı bilmiyorduk. Eşimle ve benimle, iki saati süren bir aile danışmanlığı görüşmesi oldu. Fazlasıyla biçimlendirdiler. Biz görüşürken diğer odada oğlumla nası derse çalışması vb. hususlarda çok yönlü ders çalışma programı çalışma yapıldı. Ailecek üç saate yakın bir danışmanlık gerçekleşti. Türk kahvesi ikramları, bilgilendirici çalışmaları, bizimle görüşürken başka randevu almamaları bizi fazlası ile memnun etti.Genel değerlendirme için on beş tatilde tekrar randevulaşarak çıktık. Desteklerinden dolayı sinerjim uzmanlarına teşekkür ederiz.

AKIN DURMAZ
 • 28-11-2018

AKIN DURMAZ

12.sınıfta, iyi bir okulda okuyan kızımızı, meslek ve kariyer seçimi için İzmir Sinerjim şubesine gittik. Sade, samimi bir ortamda karşılandık. Kızımıza, Zeka Testi ve Mesleki eğilim Testi, iki saate yakın bir görüşme gerçekleştiler. Anne, baba olarak bizler lede bir saate yakın bir süre beklentilerimiz ve kızımızın, akademik durumu, not ortalaması, beklentileri, hedefleri, bizim beklentilerimiz nasıl gerçekleştirileceği hususunda geniş bir görüşme gerçekleştirdik. Sınava kadar yol haritamızı, ailecek belirledik. On beş tatilde tekrar durum değerlendirmesi için gelmemizi rica ettiler. Samimi, bilgilendirici görüşmeden dolayı sinerjim uzmanlarına teşekkür ederiz. Herkese tavsiye ederiz.

ARSEL AYDIN
 • 27-11-2018

ARSEL AYDIN

Arkadaşlık dahil 10 yıllık evliliğimiz vardı. Çocuk istemedik. Aramızda herhangi bir problem yoktu. Problemin esas nedeni üçüncü şahıslardı. Boşanma kararıyla uzman desteği almak için sinerjim'in İzmir şubesine tavsiye üzerine gittik. Aile bütünlüğü nasıl olmalı, dikkat edilmesi gereken kararlar hususunda çok yönlü bilgilendirme dolu bir görüşme oldu. Sinerjim'in uzamanı danışmanlığında, tarafsız tekrar denemeye , kendimize kaliteli zaman ayırmaya gerekli durumu sağlarsak anne-baba olabileceğimizi herkes kendi tarafı ile mes'ul olduğunu, kendimizi ailemize değer vermemiz gerektiğini sakin bir şekilde mantığa uygun olarak karar verdik. 45 gün sonra ev ödevlerimizi Soner bey verdi. Kendisine ve ekibine samimiyetinden dolayı teşekkür ederim. Sevgi, sağlık, aile muhabbetiyle kalın. Herkese tavsiye ederim.

SELÇUK SAYDAN
 • 26-11-2018

SELÇUK SAYDAN

Aile ve çocuklarımız için İzmir şubesine gittik. Ulaşım gayet kolaydı. 14 ve 17 yaşlarında çocuklarımızla alakalı iletişim, problemi vardı. Genel olarak psikolojik destek almaya gittik. Asıl iletişim probleminin farkında olmadan anne-baba arasında olduğu, çocuklar üzerinde olumsuzluk oluşturduğu, çocuklarımıza yapılan zeka testleri ile beş saat süren Türk kahvesi ve demli çayımızı içerek keyifli, bilgilendirici görüşme yaptık. Yılda bir defa ailecek destek alırsak daha iyi olacağını belirttiler. 7/24 araya bileceğimizi sıra dışı, travmatik bir durum olmadan görüşmeye gerek olmadığını, gelmek isterlerse bir telefon mesafesinde kendilerine ulaşabileceğimizi belirttiler. Fiyatların uygunluğu ayrıca da dikkatimizi çekti. Çok memnun kaldık. Üç uzman bizimle ilgilendi, yaklaşım şekilleri, mesleklerine olan saygıları, paracı olmamaları dikkatimizi çekti. Sinerjim'e tekrar tekrar teşekkür ederiz. Yorumun faydalı olması temennisi ile

TİMUÇİN KALENDEROĞLU
 • 16-11-2018

TİMUÇİN KALENDEROĞLU

Genel olarak danışmanlık desteği almak için objektif mesleki yeterliliği olan bir uzmandan kariyer planlama, önceliklerim, arkadaşlarım, ailem hususunda beni tanımayan birinden destek istedim, önce İzmir'de, sonra Manisa'da araştırmalar yaptım. Soner bey'den bahsediyorlardı. Yorumlarında okuyunca merakım arttı. Üç aile dostumda tavsiye üzerine Soner Bey' gittim. Görüşme samimi, sıcak bir havada üç saat kadar sürdü. Farkındalığım arttı. İstediğim zaman arayabileceğimi söyledi. Hem İzmir'de Hem Manisa 'da görüşme imkanı olduğu için çok memnun kaldım. Psikolojik destek almak isterseniz ısrarla tavsiye ederim. Tekrar teşekkür ederim.

ADNAN KUZYOGLU
 • 12-11-2018

ADNAN KUZYOGLU

Akrabamı tavsiye üzerine sinerjime, anne, baba-çocuk arasındaki iletişim problemi nedeniyle götürdüm. Samimi, sıcak ve hoşgörülü bir ortamda karşıladılar. Aile danışmanlığı şeklinde üç buçuk saat süren uzun bir görüşme oldu. Aileye görev tanımları, olumlu-olumsuz yanları çok yönlü olarak anlatıldı. Babanın psikiyatrik destek alırsa daha çabuk aile bütünlüğü sağlanacağı tavsiye edildi. Aile kendi içerisinde hata yapanı psikolog amcaya ararım diyerek tatlı bir hava oluştu. Aile danışmanlığı görüşmesine bir bayan bir erkek yaparak yaptılar. Sebep olduğum ve ailenin memnuniyetinden dolayı teşekkür ederim.

YAMAN 01
 • 09-11-2018

YAMAN 01

Çocuğumuzu özel bir durumundan ve internet bağımlılığı nedeniyle uzun bir arayıştan sonra doktor Soner Beye götürdük .İlk görüşmemiz bizim tarafımızdan çok olumlu geçti.Soner Bey ve Sibel Hanım problemi aile olarak ele aldı ve bize güven verdiler.Bu zorlu yolda doğru adreste oldugumuza inandık.Kendilerine teşekkür ederiz.

EYLEM ÖZGÜR
 • 09-11-2018

EYLEM ÖZGÜR

Ergenlik durumuna bağlı , iletişim problemi olduğunu düşündüğümüz, oğlumuzla kızımız arasında çok ciddi çatışma, fiziksel şiddete varan davranışlar vardı. Daha öncede bireysel farklı kurumlardan psikolojik destek aldık. Ancak sonuç alamadık. Tavsiye üzerine sinerjim'i tavsiye etti. Arkadaşlar. Ailecek yaptığımız görüşmede geçmişten kaynaklana çok ciddi travmalar olduğu ortaya çıktı. Pratik tavsiyeler ve yönlendirmeleri ile problemi kısa sürede ciddi mesafe aldık. Aile de mutluluğumuz ve ailecek paylaşımlarımız arttı. Daha bilinçli, farkında lığı yüksek olarak hareket ediyoruz. İkinci görüşme iki ay sonraya randevu vermişlerdi. Çok şaşırdık. Gerektiğinde ilgili uzmanlarla direk telefonda tekrar seans almadan danışmanlık yapıyorlar. Ailemizde ilkbahar modundayız. Manisa da böyle bir kurum olduğu için emeği geçenlere teşekkürler. Değişiklik olsun diye diğer randevumuza hem İzmir'i gezmek ailecek hareket etmek için İzmir'deki, sinerjim şubesinde yapacağız. Sinerjim, samimiyet, güven, etik kural diye özetlerim. Herkese selamlar.

EROL GÜNEY
 • 09-11-2018

EROL GÜNEY

Evlenmeye, baba olmaya, sorumluluk alma hususunda yaşıma rağmen çekince ve kaygılarım vardı. Aile Danışmanlığı, şeklinde çok yönlü, psikolojik danışmanlık desteği aldım. Tek görüşmede fazlasıyla bilgilendirme, problemim çözme, yönlendirme, 7/24 psikolojik destek verdikleri için (gerçek mi diye gece aradım, cevapladılar. İlgilendiler) tek görüşmede ciddi tavsiye ve önerilerinden dolayı, sinerjim psikolojik hizmetlere teşekkür ederim. Düğünüme, katılırlarsa çok memnun olurum. Tekrar teşekkür ederim.

TUFAN GENÇ
 • 09-11-2018

TUFAN GENÇ

Düzenli ders çalışma alışkanlığı edinememiş, hiçbir uyarımızı dikkate almayan, ben zekiyim, herşeyi biliyorum, okula gelmeyin, birşey olursa siz söylerim diyen lise 2 ye giden kızımız vardı. Sinerjim İzmir şubesinde eğitim danışmanlı çalışmasını bilbort reklamında görmüştük. Bilgi aldık randevulaştık. İlgili Psikolog, eğitim danışmanı 4 hafta gidecekmişiz 2 haftada evladımızla aramızda hem iletişimi hem de ders çalıma konusunda farkında lığı artırdılar. 3.haftayı sabırsız olarak bekliyoruz. İlerleme daha hızlı olsun diye. Fiyat eğitim danışmanlığı normal terapi süreçlerinden farklı bir çalışma hem ucuz hemde kaliteli çalışmasından bu çalışmalardan başkalarınında faydalanması için teşekkür ederek yazmak istedim. Sinerjim uzmanına teşekkür ederim.

MEHMET ÇEVİK
 • 09-11-2018

MEHMET ÇEVİK

Hiperaktivite ve öğrenme güçlüğü hususunda emin olmadığımız bir erkek çocuğumuz vardı. İzmir de iyi bir uzman arıyordum. Tavsiye üzerine İzmir sinerjim birçok uzmanı olduğununu söylediler. Önce İzmir sonra Manisa da konuyla ilgili çocuk psikologu görüştü testler uyguladılar. Fazlası ile memnun oldum. Aile büyükleri tedirgindi ok memnun oldular. Tekrar ne zaman görüşelim dediğimde kendisine görüşe yapan psikolog 7/24 arayabileceğimi en erken bir dönem altı ay sonra gelirse daha faydalı olacağını belirttiler. Çok memnun oldum. Ekonomik açıdan da rahatlattılar. Kendilerine ve sinerjime teşekkür ederim.

PINAR BARIŞSEVEN
 • 09-11-2018

PINAR BARIŞSEVEN

Eğitim koçluğu ile ilgili destek almak istiyordum. Kızım, nasıl derse çalışacağını bilmiyordu, hedefi yoktu, motivasyon moral durumu dengesizdi. Sinerjimi aradım. Beni eğitim Danışmanı, kariyer danışmanına yönlendirdiler. Çocuğuma eğitim danışmanlığı hususunda hedef belirleme, motivasyon, takip kontrol nasıl yapılır. Çalışmalar nasıl değerlendirilir, kaliteli zaman nasıl sağlanır vb. Konusunda yardımcı oldular, eğitim danışmanlığı için alınan ücret çok uygun kampanya yapmışlar. Fazlası ile tatmin oldum. Sinerjim, eğitim danışmanına teşekkür ederim.

ALİ KOÇ
 • 09-11-2018

ALİ KOÇ

Üniversite tercihleri için destek almaya gittik. Ailecek nasıl tercih yapılacağını bilmiyorduk. Geleceğin meslekleri nedir, neyi seçersek nasıl olur. Çok yönlü olarak sinerjim e gittik. Sinerjim uzmanları çok meslek tercihleri, ilgi ve yönelimini ölçen test uyguladılar. Tıp tercihini eğilimim ve puanımız için tavsiye ettiler. Tıp fakültesini kazandım. farklı açık öğretim alternatiflerinde tavsiye ettiler. Ufkumuzu açtılar. Bakış açımızı olumlu olarak değiştirdiği, yeni ufuklar kazandırdığı Manisa'da, İzmir'de böyle danışmanlık kazandırdığı için tekrar tekrar Sinerjim teşekkür ederim.

NİHAN ŞEN YAZICI
 • 09-11-2018

NİHAN ŞEN YAZICI

O kadar ilgili yardımcı oluyorlar ki gerçekten çok memnun kaldik Dr.Soner Beye aile danışmanlığı için ulaştık bizimle görüşmek için Manisa'ya geldi bizi dinledi ve nokta atışı yaptı resmen Herşey için çok teşekkür ederim iyiki tanıdım sizi ve gerçekten bir Doktor yardımı almak isterseniz Sinerjim ekibini ısrarla tavsiye ederim pişman olmazsınız

KEMAL KOÇ
 • 09-11-2018

KEMAL KOÇ

Aile danışmanlığı için Önce İzmir sonra geniş ferah bir ortamda Manisa Şubesinden destek almak için gittim. Eşim görüşmeye gelmek istemedi. Tek başına gittim. Fakat Uzman arkadaş hanım efendininde uygun görürse farklı bir ortamda ayrı olarak görüşmeye devam edebileceğimizi belirtti. Manisa da eşim ayrıca görüştü. Sonra tekrar denemeye aile olmaya karar verdik. İkinci şansı sağladığı için sinerjim ailesine teşekkür ederiz.

AYDIN TUNCER
 • 09-11-2018

AYDIN TUNCER

Çocuğum beş yaşında öğrenme güçlüğü olduğunu bir doktor söylemişti, ailece moralimiz bozuktu. Arkadaş tavsiyesi ile Sinerjim Psikolojik Hizmetlerine başvurduk. Ailecek doğru bildiğimiz birçok bilginin yanlış ve eksik olduğunu öğrendik. Uzmanın tavsiyeleri ile birlikte, hayata bakış açımız değişti. Sinerjim Psikolojik Hizmetlere teşekkür ederiz.

NİHAN ŞEN YAZICI
 • 09-11-2018

NİHAN ŞEN YAZICI

O kadar ilgili yardımcı oluyorlar ki gerçekten çok memnun kaldik Dr.Soner Beye aile danışmanlığı için ulaştık bizimle görüşmek için Manisa'ya geldi bizi dinledi ve nokta atışı yaptı resmen Herşey için çok teşekkür ederim iyiki tanıdım sizi ve gerçekten bir Doktor yardımı almak isterseniz Sinerjim ekibini ısrarla tavsiye ederim pişman olmazsınız

KEMAL KOÇ
 • 09-11-2018

KEMAL KOÇ

Aile danışmanlığı için Önce İzmir sonra geniş ferah bir ortamda Manisa Şubesinden destek almak için gittim. Eşim görüşmeye gelmek istemedi. Tek başına gittim. Fakat Uzman arkadaş hanım efendininde uygun görürse farklı bir ortamda ayrı olarak görüşmeye devam edebileceğimizi belirtti. Manisa da eşim ayrıca görüştü. Sonra tekrar denemeye aile olmaya karar verdik. İkinci şansı sağladığı için sinerjim ailesine teşekkür ederiz.

AYDIN TUNCER
 • 09-11-2018

AYDIN TUNCER

Çocuğum beş yaşında öğrenme güçlüğü olduğunu bir doktor söylemişti, ailece moralimiz bozuktu. Arkadaş tavsiyesi ile Sinerjim Psikolojik Hizmetlerine başvurduk. Ailecek doğru bildiğimiz birçok bilginin yanlış ve eksik olduğunu öğrendik. Uzmanın tavsiyeleri ile birlikte, hayata bakış açımız değişti. Sinerjim Psikolojik Hizmetlere teşekkür ederiz.

AHMET GÜLPINAR
 • 09-11-2018

AHMET GÜLPINAR

Sinerjim'den destek almadan önce Manisa da kurumlara karşı bir ön yargım vardı. İzmir daha iyi diye düşünüyordum. İzmir merkezli sinerjim firması Manisa şubesinden bir türlü destek alamadığımız, 13 yaşındaki evladımızın iletişim, teknoloji, şiddet ve saldırgan davranışlarla ilgili destek almak için gittiğimizde alanına uzman farklı kişilerden çok yönlü, uygulamaya dönük yardımcı oldular. Ayrıca tek seansta kafamızdaki tüm sorulara cevapladılar. Bize özel bir uzman psikolog zimmetle diler. 7/24 ücretsiz iletişim kurabiliyoruz. Kendimizi güvende hissediyoruz. Manisa şartlarında Türkiye kalitesine yakışır destek sağladığınız için teşekkür ederim.

MEHMET TAŞPINAR
 • 09-11-2018

MEHMET TAŞPINAR

Çocuğumuz üniversite sınavına girecek sınav kaygısı ile ilgili destek almak istediğimizi söyledik. Yapılan görüşmede evladımızın sınav kaygısının olmadığını, yeteri derecede hedeflerine göre akademik olarak ciddi şekilde eksik olduğunu, kariyer planlaması düzeyinde güven ve memnuniyet verici bir görüşme oldu. Sinerjim ailesine teşekkürler.

KENAN VURAL
 • 09-11-2018

KENAN VURAL

Ailede anlaşmazlık vardı, Aile büyükleri ile beraber Aile danışmanlığı hususunda destek almaya gittik, görüşme 4 saat kadar sürdü fazlası ile memnun kaldık. Aile danışmanlığı başta olmak üzre her türlü psikoloji konusunda uzmanlardan oluşan bir kurum. Çalışmalarından dolayı teşekkür ederim.

ŞEVVAL KAYA
 • 09-11-2018

ŞEVVAL KAYA

Aile büyüğümüzden 65 yaşında sebebini anlayamadığımız sinirli davranışlar, kendine zarar verme davranışları vardı. Tek seansta neyi, nerede , nasıl yapacağımızı paylaştılar. Bizleri kırmadan mutlu bir şekilde bilgilendirme yaptıkları için kendilerine teşekkür ediyorum.

BATUHAN YILMAZ
 • 09-11-2018

BATUHAN YILMAZ

akın bi akrabamın aile danışmanlığı hususunda destek sağladığınız için bir aile kurtuldu,bilgi almak istediğimde durumun özel olduğunu etik kurallar çerçevesinde bilgi verilemeyeceğini her türlü danışmanlık hizmetinin kişiye özel yapıldığını öğrenince buraya sevgim arttı kurumsal ofis çalışmalarının devamını dilerim.

SADIK GÜLER
 • 09-11-2018

SADIK GÜLER

Çocuğumuzda sürekli kardeş kıskançlığı, tırnak yeme, vb. davranışlar gelişmeye başladı. Nasıl davranacağımızı bilmiyorduk. Çok yönlü testler uygulayarak bilgilendirdiler. Teşekkür ediyoruz.

MEHMETHAN ANGİ
 • 09-11-2018

MEHMETHAN ANGİ

Kariyer danışmanlığı noktasında ve sınav kaygısı ile ilgili kurumsal bir ofisten destek aldığım içi teşekkür ederim.

MİRAY BOZKÖY
 • 09-11-2018

MİRAY BOZKÖY

insan ruh sağlığına çok önem veren bir kurum.. yaz boyunca kurumda bulunmak bana hem deneyim kazandırdı hem de kurumun işine ve insanlara verdiği öneme tanık olmamı sağladı.. çok teşekkürler..

HARUN ÇİFT
 • 09-11-2018

HARUN ÇİFT

sinerjim psikolojik hizmetler ile ikinci yılımız gercekten firmamıza ve bize cok şey kattılar . umarım uzun süre birlikte calışmaya devam ederız . hizmetleriniz için teşekkür ederim ..

FİSUN ÖZKESİCİ
 • 09-11-2018

FİSUN ÖZKESİCİ

Daha önce de başka doktora gittik. Sıkıntılarım vardı ancak fayda sağlayamadık. Rahatsızlığım arttı. Çevremdeki insanlara güvenemiyordum. Zarar verme davranışlarım vardı. Akraba tavsiyesi ile Sinerjim Manisa şubesine gittim. Soner Bey'den psikolojik danışmanlık desteği aldım. Yönlendirdiği psikiyatri uzm. dr. Tavsiyesi ile tüm problemlerimden kurtuldum. Sinerjim ailesine teşekkür ediyorum.

CEREN KARAKAŞ
 • 09-11-2018

CEREN KARAKAŞ

Ekip halinde çalışıldığı için gönül rahatlığıyla gidilebilecek güvenilir ,nezih bir ortam. Kızım için gitmiştim aile danışmanlığıyla ilgili bilgi alabileceğimi de gördüm, güleryüzünüz ve verimli hizmetiniz için çok teşekkür ederim..

ŞENAY ÖZDEM
 • 09-11-2018

ŞENAY ÖZDEM

Her psikolojik konuda tam destek alabileceğiniz çok harika ve nezih bir danışmanlık, tavsiye ederim...

ÇAGLAR DELİOĞLU
 • 09-11-2018

ÇAGLAR DELİOĞLU

Sinerjim Ailesi, olarak teşekkür ederiz.

Görüşlerinizi bizimle paylaşın.